| Dumb0 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, de fiecare data cand vreau sa vad un film pe calculator (cu oricare program) se misca greu, ideea e ca inainte nu avea nimic, cand vreau sa vad doar un clip de scurt metrj nu are nimic dar cand este un film mai mare se misca foarte greu si se mai si blocheaza dar vocile si subtritarea nu au nimic decat filmul are probleme. sad Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

Incearca sa inchizi toate aplicatiile care mai ruleaza cand te uiti la film. Nu face asa doar cand te uiti la filme High Definition?

| chelutzul a răspuns:

Depinde ce configuratie ai la calcualator, ce player folosesti, iar daca te uiti la filme HD dele 720p si 1080p cer resurse cat de cat.Iti recoman un player destul de bun pe care il folosesc si eu GOMPlayer