| MissVanity a întrebat:

Ce pot sa fac daca mi s-a formatat telefonul? De ce nu mai intra nimic in memoria telefonului desi am fisiere ele nu apar in memorie si nici in card. Ce pot sa fac sa revina la fel cum era inainte?

2 răspunsuri:
| lavii a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci, si eu am patit-o eventual incearca sa scoti cardul si sa-l bagi la loc, iar daca nu iti apar, sorry sad

| MissVanity explică (pentru lavii):

Crezi ca daca o sa cumpar un alt card, o sa stocheze in el sau nu mai pot sa fac nimic straight face?