| Silvanos a întrebat:

Ce preferati mai mult skype sau discord?

11 răspunsuri:
| Stef45 a răspuns:

Skype pentru ca e folosit de mai multa lume.
Discord e pentru gameri mai mult.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Skype e mult mai ok

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Yahoo

| DoctorWh0 a răspuns:

Depinde. Daca esti unul care se pricepe la calculatoare cat de cat, sau esti un gamer serios si ai prieteni care se pricep si ei sau sunt si ei gameri seriosi, atunci Discord e mult mai bun. Poti sa iti faci servere si ai calitate audio mai buna. Skype este pentru oameni care nu sunt nici gameri nici nimic, dar care vor totusi sa vorbeasca pe internet cu prietenii.

| DoctorWh0 a răspuns:

Si ca sa iti raspund la intrebare, Discord

| Silvanos explică (pentru DoctorWh0):

Si de aceea prefer discord big grin

| Silvanos explică (pentru Stef45):

Pana de ceva timp si eu credeam la fel dar acum mi-am dat seama ca discord e mai folositor

| Silvanos explică (pentru BostanDaniel1974):

Skype sau discord... yahoo e invechit laughing

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Silvanos):

E invechit dar iti faci treba cu el

| DoctorWh0 a răspuns (pentru Silvanos):

De acord cu tine. Yahoo a fost foarte bun, dar acum a fost intrecut de catre Facebook, skype si altele...

| addiktone a răspuns:

Va asteptam pe Warriors eSports Community:
https://discord.gg/JHhRRPMPVx
Valorant & CS:Go + many more