| Sami4041 a întrebat:

Ce reprezinta aceasta eroare pe paysafe, am incercat pe 3 conturi diferite: Din păcate, plata nu a putut fi procesată.
Utilizarea mai multor conturi paysafecard pentru un anumit cont de magazin online este limitată. Te rugăm să continui să utilizezi contul paysafecard cu care ai plătit deja cu succes pentru acest cont de magazin online.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Ca trebuie neaparat s aplatesti cu primul cont folosit pe acel site,