| Mentolhd18 a întrebat:

Am 30 de euro pe paysafe si vreau sa fac depozit skrill si sa ii iau de pe paysafe dar nu imi da voie. Cine ma poate ajuta astept raspuns. Asa apare cand bag contul de skrill sa depun."Plata dvs. nu a putut fi efectuată.
Utilizarea conturilor paysafecard multiple pe contul magazinului online este limitată. Continuați să utilizați contul meu paysafecard cu care ați plătit deja cu succes pentru acest cont de magazin online."

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Mai bine contacteaza echipa Skrill, ei vor sti cel mai bine ce este de facutwinking.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Pe Skrill poți folosi doar un singur cont PaySafeCard - mai multe detalii aici https://support.skrill.com/......fecard.htm

Deși PaySafeCard este o companie reală, există foarte multe persoane care au avut probleme cu acest serviciu. Sfatul nostru este să folosești alt tip de servicii în care știi că poți avea încredere - ex. paypal

| Juanito21 a răspuns:

Https://cutt.ly/wovmI4 inscriete aici!