| Alexidldvdje a întrebat:

Salut TPU!
Am si eu o intrebare, vreau sa depozitez 10 lei din paysafe(prin cont nu cod) pe contul meu de skrill si cand incerc apare eroarea asta:
Din păcate, plata nu a putut fi procesată.
Utilizarea mai multor conturi paysafecard pentru un anumit cont de magazin online este limitată. Te rugăm să continui să utilizezi contul paysafecard cu care ai plătit deja cu succes pentru acest cont de magazin online.
La ce se refera?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Pare sa zica ca ai folosit mai demult alt cont de paysafe de pe care ai pus bani pe skrill. Si aparent trebuie sa il folosesti tot pe ala.