| gabriel2004o a întrebat:

Ce s-a întâmplat cu site-ul Best Gore?

7 răspunsuri:
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

De ce te ai uita la asa ceva pe best gore, sfatul meu este sa consulți un medic

| BuLaNNNeL a răspuns:

Încă mai este on? Vezi ca e cam periculos, eu ajunsesem cam "dependent" de continutul site-ului ăluia (si nu numai). Gen: treceau 2-3 zile, ma "manca" la inima sa nu intru sa vad ce mai e nou. Ar fi bine sa te opresti.

| laurentiu80 a răspuns:

La mine merge, si eu sunt la zi cu noutatile de pe site-ul ala.

| mudokins78 a răspuns:

Esti sadic?

| gabriel2004o explică:

Nici unu nu ati fost in stare sa imi dati un raspuns concret asa ca am aflat singur. Site-ul a fost blocat de ANCOM si e nevoie de VPN de a intra pe el

| Eduard443 a răspuns (pentru laurentiu80):

Frate sunt curios ce este pe acel site ma poti ajuta sa intru?

| laurentiu80 a răspuns (pentru Eduard443):

Site-ul a fost scos la vanzare pe suma de 5 milioane de lire, si momentan este oprit.