| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat azi pe best gore si am vazut niste clipuri. Mare parte din timp n-am simtit nimic emotional, dar fizic imi venea putin sa vars. Ce inseamna asta, sunt insensibila? Voi ati intrat vreodata pe site-ul ala?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e pentru cei slabi de inger sa zic asa. Sa fiu sincer am auzit de el acum 2 3 saptamani. M/am uitat si eu o ora asa dar m/am plictisit si nu am mai intrat de atunci. Avand in vedere ca iti venea sa versi nu esti chiar asa de insensibila.

| Madesz a răspuns:

Daaa eu de obicei mă uit la clipuri din astea şi îmi plac happy