| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singura care atunci cand se uita la imagini de pe best gore nu ii e frica? Adica lol, nu e cine stie ce.

6 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Chestia asta are la baza principiul familiaritatii.Cred ca oricine, printr-o expunere repetata la un anumit stimul, ajunge sa devina familiar cu el(in cazul asta, violenta grafica). Singura diferenta dintre tine si altii este ca tu deja ai trecut de etapa initiala(plus motivatiile personale, idc).

| Staind a răspuns:

Baga si niste efukt.

| anamariarot a răspuns (pentru Staind):

Imi pare rau ca am cautat asta pe google... laughing)))

| syd a răspuns (pentru Staind):

Cheap b8

| Staind a răspuns (pentru anamariarot):

Sunt singurul care atunci cand se uita pe imagini de pe efukt nu ii e frica? Adica, lol, nu e cine stie ce.

| Staind a răspuns (pentru syd):

Meh