| AnaMaria2005love a întrebat:

Ce sa aleg dintre Laptop(Macbook)sau telefon(A5 2017)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa iti prinzi urechile prin meniul laptop-ului, mai bine i-ati telefon. Mda, este doar un fel de a spune. E greu pana te acomodezi cu sistemul de operare. Mie mi-a trebuit 4 luni sa ma acomodez cu sistemul de operare de pe un macbook. E greu tare, ma lua cu dureri de cap.

3 răspunsuri:
| Popescu_Emma_1977 a răspuns:

Momentan ai telefon? Daca ai eu zic sa iti cumperi macbook e mai bun si poti face mult mai multe lucruri pe el. Daca n-ai telefon zic sa iti cumperi A5.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca nu iesi si nai nevoie de net cand iesi pe undeva ia-ti laptop

| gelu1970 a răspuns:

Laptop. si cred ca iti prinde mai bine unul cu un sistem de operare de la Microsoft.