| Sam34s22 a întrebat:

Nu stiu ca sa aleg? Sa imi i-au laptop sau un telefon mobil? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| 75414254 a răspuns:

Laptop happy poti sa faci multe:
-sa te uiti la filme/seriale
-sa te joci
-facebook, mass, skype etc
-sa asculti muzica
-sa naveghezi pe net
-sa te uiti la tv online
-sa te informezi
si multe altele crede-ma si eu am avut in toamna de ales si acum stau pe propriul laptop happy pupic :*

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti ce crezi ca te-ar satisface cel mai bine.Cu telefonul nu poti face ce faci cu laptopul.Si viceversa.

| alinaalin955 a răspuns:

Ia-ti laptop, da-l dracu de telefon.

| seedwow16 a răspuns:

Laptop happy Iti spun foarte clar, cu telefonul mobil nu prea poti sa faci ce faci cu laptopul big grin Funda te rooog

| persoanavisatoare a răspuns:

Eu as alege laptop pentru ca poate folosii la mai multe lucruri decat un telefon.winking
Alegerea este a ta! D: