| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla? Am un cont pe un joc si nu poate fi activat, deoarece nu pun codul si apas pe butonul de "send" adica sa mi se trimita codul pe email si pe email-ul meu nu primesc nimic! Ce se intampla aici?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Exact ca Adrian Năstase ai zis, ce se întîmplălaughing urmează firește. Am glumit te rog sa nu te superi.

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Verifica daca ai scris bine emailul in datele contului. Si... Asteapta. Unele jocuri trimit codul mai greu.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca activarea contului necesita plata, este normal ca ei neprimind plata ta, sa nu iti trimita codul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, stiu ca nu te a ajutat cu nimic raspunsul pe care ti l am dat, dar eu i ti multumesc.

| octaviatatar a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

E ok, oricum e veche intrebarea si m-a distrat raspunsul tau, asa ca...there you go.