| TudorFox a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca dupa un anumit timp de stat la pc mi se deconecteaza netul automat si merge doar daca ii dau un restart sau il opresc si il pornesc din nou?

5 răspunsuri:
| MiraTimiriazevskaia a răspuns:

Ti se deconecteaza numai daca stai la pc sau se deconecteaza singur si fara sa stai la pc? Daca se deconecteaza si fara sa stai la pc intra in setarile routerului ai verifica daca nu are setat ceva pe acolo. Daca se deconecteaza numai cand stai la pc intra in setarile de networking

| TudorFox explică (pentru MiraTimiriazevskaia):

Pai eu numai cand stau la pc observ ca se intampla chestia asta

| MiraTimiriazevskaia a răspuns (pentru TudorFox):

Atunci verifica prin setarile pc-ului

| TudorFox explică (pentru MiraTimiriazevskaia):

Daca dau pe network reset nu se poate rezolva problema?

| MiraTimiriazevskaia a răspuns (pentru TudorFox):

Incearca dar nu prea cred. Nu am un pc disponibil momentan ca sa ma interesez de problema ta sad scuze, nu prea te pot ajuta