| ♥✖nYkO✖♥ a întrebat:

Mi se deconecteaza netul singur foarte des si trebuie sa dau restart ca sa isi revinastraight face

stiti cumva din ce cauza e?sad

2 răspunsuri:
| pufarina a răspuns:

Si mie mis e intampla la fel cred ac nu e buna conexiune daca stai la sat dsau la tara atuncea e clar daca stai la oras cum satu eu e ca sunt cred prea multe retele :* sper sa te ajute sarp meu

| 1avatar1 a răspuns:

Cred ca se decnecteaza cand esti ^fara fir^ deci esti conectata prin wireless. solutia ar fi sa updatezi driverul wireles vezi ce card ai si ii faci update la driver succes... (e ceva normal sa se intrerupa prin wireless dar nu asa des ca la tine.