| Nicullet a întrebat:

Heei, va salut :* :* Am si eu o problema la telefon straight face. De la un timp se intampla o chestie aiurea cu el. Sa zicem ca l deschid si umblu printre aplicatii, vorbesc cu niste prieteni si e ok nimic nu se intampla. DAR cand pornesc wifi ul, conectandu ma la routerul din casa, incepe sa mearga foarte greu, aplicatii incep sa se intaleze automat, apar reclame o gramadaaaa de chestii nefolositoare... Eu le dezinstalez incontinuu dar apar si apar. Daca l las cu netul pornit vreo 10 minute si apoi intru pe el, sub nicio forma nu pot face nimic, touchscreenul merge in lag, fac modelul la pornire si se blocheaza ecranul si doar daca opresc netul dezinstalez aplicatiile instalate pot suna pe cineva cel mult sa sun sad. Pareri? Ce sa fac?

1 răspuns:
| SuciuFlo a răspuns:

Probabil nu ai upgradeurile facute la aplicatii, iar cand deschisi wi-fi-ul ele se fac automat...si probabil ramii sunt atat de solicitati ca cedeaza tot