| adeliz a întrebat:

Ceau! As avea niste nelamuriri de clarificat. Recent mi-am facut un site (un fel de blog) și vreau sa-i cumpar pachetul de baza, cel cu domain si cu cativa GB in plus. Site-ul e facut pe WIX. Referitor la memoria suplimentara, daca nu cumpar din nou urmatoarea luna pachetul respectiv, tot ce e publicat peste masura capacitatii site-ului gratis va fi sters sau?
Se merita sa platesc lunar acel pachet? Nu exista o alta posibilitate de a avea site-ul un nume personalizat si o capacitate de publicare nelimitata. Pe site vor publica multe persoane si nu vreau sa fiu presata tot timpul de memorie. Mi-ati putea da cateva sfaturi, orice informatie care mi-ar putea fi utila? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu cumperi pierzi domeniul in primul rand si probabil ca si date stocate. Fara sa scoti bani nu ai alta posibilitate si cu domeniu si cu spatiu

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Ohoo... N-auzii de Google Sites?
Ai 15 GB instant, certificat SSL inclus însă fără prea multe funcționalități din partea editorului grafic.
Eu zic să încerci cu Google Sites și după poate vei continua cu Wix.