| împreunăfacembine a întrebat:

De ziua celei mai bune prietene vreau sa ii fac cadou un tricou personalizat cu numele ei (porecla pe care o folosesc eu) și o poza cu ea.

Imi dați idee de un site unde as putea comanda un tricou personalizat dar sa nu fie foarte scump deoarece îi mai cumpăr câteva lucruri?

Răspuns Câştigător
| girly77777 a răspuns:

Eu nu cunosc nici un site, dar îți pot da o idee: pe o aplicație în genul Picsart, Canva, Procreate sau alta aplicație numita Color tot de la Pics art si sa creezi design-ul. După, sa cauți în site-uri de genul Amazon, EMAG sau Wish(printre altele) vânzători care vând haine personalizate, iar aici tu le "spui" cum și unde sa fie design-ul creat de tine. Trebuie doar sa aștepți sa iti ajungă acasă și problema rezolvata!
EU aș face asa, findca site-urile de care ai nevoie se găsesc greu, și dacă găsești poate avea restricți enervante sau nu îți permite să faci lucruri ca de exemplu să pui mai mult de 5 cuvinte (nu am găsit alt exemplu). Sper că am fost de folos?