| JustDoitforme a întrebat:

Vreau sa cumpar cateva accesorii pentru telefon de pe acest site www.miniinthebox.com, dar am cateva nelamuriri:
Am vazut ca au si transport gratuit, dar pachetul ajunge in 10-30 de zile si nu vreau sa astept atat.Cum sa calculeaza valoarea trasnportului, in functie de numarul de produse sau de greutate? A mai comandat cineva de pe acest site?

1 răspuns:
| mary_3427 a răspuns:

Buna, eu mi-am mai comandat o tastatura pentru tableta, se calculeaza in functie de produsele care le-ai achizitionat, se aduna valoarea lor indicata pe site si se mai platesc taxele vamale, de aceea dureaza atat de mult. Bafta!