| Mario1994 a întrebat:

Ceau! Care e cel mai perfomant telefon cu camera clara si de calitate? Sincer. Multumesc.

14 răspunsuri:
| Bogatu_Gabryela_1994 a răspuns:

Samsung edege 7

| Mimo2 a răspuns:

Samsung galaxy s7 edge are cea mai performanta camera de pe piata!
Funda?

| LexiEla a răspuns:

Cauta Huawei P8 lite/P9, iHunt one love, Samsung galaxy j5. Etc. Poti intra pe pagina de Facebook a lui G. Buhnici si sa te uiti la reviewuri.

| ĂlaRău a răspuns:

Sony Xperia Z5

| Englishlearner a răspuns:

Ar fi fost s7 edge dar cum a aparut iphone 7 il bate pe s7

| darrio2007 a răspuns:

Si acesta face poze foarte clare. Are si blitz. Sunt multumit de el. Il am de 3 luni.
http://www.emag.ro/......DF8F13BBM/

| andreyksd a răspuns:

Iphone 7 plus. în momentul actual are cea mai performanta camera

| untu a răspuns:

Intrebati dealerii de la Germanos, Vodafone, Orange sau EuroGsm! Vorbiti si consultati cu dealerii ce telefoane va recomanda in functie de necesitati!

| JustStitch a răspuns:

Sunt de parere ca telefonul are si el o camera buna dar e nu la fel de buna cum este acea camera clara de calitate fiind foto-video, si diferenta de claritate dintre un telefon si o camera se observa!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Google Pixel, campion absolut. https://www.dxomark.com/Mobiles/Pixel-smartphone-camera-review-At-the-top
Huawei Mate 9. Bate iPhone 7 Plus la multe capitole si e un telefon excelent per total. Ca vei primi o gramada de raspunsuri de la habarnisti pe aici, asta e clar. Mate 9 face niste poze noaptea de nu iti vine sa crezi pana nu le vezi. https://www.dxomark.com/......for-Huawei
Mai ai cateva modele de la Sony care rup la poze. Ca pret/calitate foto, trebuie' sa fii usor retardel sa dai bani pe aifon sau pe Edge 7, mai ales avand in vedere constructia mizerabila abordata.

| Daniel_Marius_1997_lCdN a răspuns:

Samsung Galaxy Mega 6.3 GT-i9205/i9200
Dai Fundita

| darrio2007 a răspuns (pentru untu):

De obicei ti se recomanda ceva ce nu prea se vinde.

| Clorox a răspuns:

Acum LG G5, dar apare G6 si vine seria noua de telefoane!

| untu a răspuns (pentru darrio2007):

Este posibil, dar nu cred! Dealerul va face tot ce e in putinta ca clientul sau abonatul sa fie pe deplin multumit(a) de serviciile prestate de anumita firma.Te intreaba ce buget ai, cat de des vorbesti la telefon, abonament sau cartela preplatita, iti arata mai multe telefoane potrivite si clientul le va alege si dealerul arata detaliile fiecarui telefon care urmeaza sa fie ales si cumparat!