| Marck94 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati la 800-1400 lei? Vreau un telefon perfomant, de calitate buna si cu camera foto buna!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, păi..Samsung Galaxy S8-S9 Lol. În principal, aș alege un telefon cu cel puțin 3.000 mAh, procesor puternic, si un display IPS-(LCD) / (HD) cu ecran multitouch. Sunt 3 specificatii la care ma uit cand aleg un telefon. Apoi memoria, camera..nu că astea nu ar fi importante. Nu mă interesează dacă e de la Allview sau de la alt brand mai slab, ma interesează partea hardware-software..asta fiindcă am grijă de ele. Calitate, și specificatii bune, sunt la Huawei P9 / P10 Lite, LG G4 / G5, Galaxy S5. Însă poți încerca și Samsung Galaxy A5, J7 (2016), iPhone S5, HTC Desire 10 lifestyle, HTC M8, sau Lenovo Zuk Z2 varianta 64GB. Are memoria foarte mare, si dispune de 4GB RAM, retea 4G.

| OnePiece a răspuns:

LG G4
Huawei P10 Lite
Lenovo Zuk Z2 Pro

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Samsung galaxy s7 il poti cumpara in regim de amanet noi sunt multe

Răspuns utilizator avertizat
| 1918 a răspuns:

Samsung Galaxy A3 2017
https://www.emag.ro/......DNTK07BBM/

| Petrisor_Carlos_1995 a răspuns:

Salut! Daca vrei cu adevarat sa ii achizitionezi un telefon "performant" trebuie sa consulti mai multe criterii, cum ar fi: bateria, camera foto/video, procesorul, memoria RAM etc.
Personal iti recomand un LG G5, consider ca este ideal pentru. ceea ce vrei tu sa faci cu un telefon.