| MiLaS a întrebat:

Cei de la facebook mi-au blocat contul pentru ca cineva si-a facut alt cont cu numele meu, am trimis vreo 5 cereri de reactivare a contului catre facebook dar tot imi zic sa le dau copie dupa ID.
Le-am trimis poza cu buletinul in original si astept de cateva ore sa primesc un raspuns dar nimic.A mai avut cineva problema asta?

1 răspuns:
| JohnyMoga a răspuns:

Ma problema e in felul urmator u nu trebuie sa dai copie dupa ci(carte de identitate) la nimeni in orice caz ar fi pentru ca ei le folosesc pentru cine stie ce in pricipiu trebuia sa-l lasi naibi de cont si sa-ti faci altu dar nu sa-ti dai buletinu sa iti cunoasca toti CNP-U eu zic sa-ti faci intre timp alt facebook si din cand in cand sa verifi daca ti-au raspuns in rest nu se poate face nimic decat sa astepti utilizand alt cont nou pe facebook. sper ca am fost de ajutor!