| denisa0906 a întrebat:

Cine are telefon sony ericsson w300i? adica asta http://www.mycellphoneblog.com/......_w300i.jpg si eu am da problema mea e ca mie strikat ecranu su nu prea stiu optiunile pe derost.:( vreau sa imi trimit o mel de pe sony pe altu si nu pot sa activez bluetooth`ul cum fac? intru la music player apoi dai more apoi care e optiunea de trimite?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dar al meu metge fff binebig grin

| diva99 a răspuns:

Eu nu

| Delyaa a răspuns:

Am eu dar nici al meu nu merge de ceva timp...

| iulianasiatat a răspuns:

Si eu am problema asta.laughinglaughing..si ma tot chinui sa gasesc ceva pe internet. daca ai aflat cum te rog sa imi spui si mie.:*