| Bogdanovici24 a întrebat:

Doresc un raspuns urgent! Am un telefon SONY ERICSSON K8501 care de ieri am intampinat o problema la el.Cand intru in meniu mi se stinge ecranu(se face negru).Din ce cauza si de ce?!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cand aveam eu acea asa and fie aveam walpaper swf, fie avea multitasking. Sfat: actalziaeaza softul, mai stere din jocuri si aplcaiti, pune o tema simpla.

| Bogdanovici24 explică (pentru sltlp):

Nu pot intra in meniu deoarece se face ecranul negru parca se stinge telefonul!

| sltlp a răspuns (pentru Bogdanovici24):

Atunci fa o resoftare

| Bogdanovici24 explică (pentru sltlp):

AM facut resoftarea cu A2 UPLOADER dar problema tot persista! scuzati de greseala:am telefon Sony Ericsson k850i.Daca stiti alte modalitati va rog sa-mi raspundeti!

| sltlp a răspuns (pentru Bogdanovici24):

Nasol. atunci e posibil sa fie ceva hardware