| andreea964 a întrebat:

Cine stie cum pot copia o pagină din word cu tot ce e in ea? Vreau să copii o foaie din word, în alt word.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Marchezi intreaga pagina, dai copiere ( Ctrl + C ), dupa care il inserezi pe celalalt document ( Ctrl + V ).

Cel mai usor poti marca ducand mouse-ul in stanga primului rand, cand sageata se intoarce spre dreapta-sus.
Tii apasat butonul stang si tragi mouse-ul in jos, pana la ultimul rand a paginii, unde lasi butonul. In acest moment toata pagina va fi marcata si se poatecopia.
Marcarea randurilor va disparea daca dai click pe document in afara zonei marcate.

| andreea964 explică (pentru Bula):

Multumeeesc! A mers