| painkilleeer a întrebat:

Cine stie, il rog sa raspunda! Am o imprimanta Canon mx495 si am reincarcat cartusele color si negru pentru prima oara doar ca in laptop mie imi apareau cartusele ca fiind goale, desi am putut sa imprim pana la un moment dat cand imprimanta a semnalat ca cartusele sunt goale desi le luasem de putin timp. Astazi le-am reincarcat iarasi dar acum nu ma lasa sa imprim deloc. Ce se intampla, ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se zice ca se poate reseta: https://www.google.ro/#q=Canon+mx495+resetare