| LoveYourEyes a întrebat:

am o problema cu o imprimanta Canon Pixma MP 235. am reincarcat cartusele ..defapt decat pe cel negru si imi face figuri si zice ca nu e bagat bine. dar l-am pus bine si nu stiu ce are..si data trecuta cand le-am reincarcat pe amandoua imi arata ca sunt goale. pe ce ar trebui sa apas sau ce sa fac?
p.s: scuzati categoria e cea mai vizitata big grin

1 răspuns:
| Florescu_Paul_1997 a răspuns:

Si eu am patit asta. Daca ai o imprimanta color si alb-negru trebuie sa mearga amandoua iar daca unul se termina celalalt nu mai merge.Probabil nu l-ai folosit mult si s-a uscat intre timp.Eu mi-am cumparat o alta imprimanta.I-ati un HP este foarte bun chiar daca este vechi dar are si scanner. Sper ca ti-am fost de ajutor.winking