| Junseng a întrebat:

Cine stie un program simplu sau daca exista o optiune din windows de monitorizare a incarcari si descarcarii de date de pe PC pe internet(gen Orbot pe telefon)?

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Daca vrei numai informatii cantitative, foloseste ShaPlus Bandwidth Meter (il gasesti aici: http://download.cnet.com/......850.html).

| Iunix a răspuns (pentru JackR):

Terminați cu mizeriile astea de site-uri pentru descărcări. Sunt şanse foarte mari să fie virusat programu. Dacă e descarcă programu de pe site-ul oficial.

| Junseng explică:

Oricum nu e tipul de program pe care il caut. Vreau unul care imi arata incarcarea si descarcare in timp real, adica daca nu descarc sau incarc date acel indicator sa fie la 0.