| octha a întrebat:

Salutare.urmatoarea mea intrebare e cam in felul urmator.am un telefon Samsung c3222 duos,slot de card microsd, cu card in el care are anumite informatii. am cablu de date de la telefon. telefonul are spart desplay-ul, si nu pot vedea ce optiune sa ii dau de incarcator normal la cablu de date sau de transfer date.intrebarea mea e ca daca exista vreun program prin intermediul caruia sa pot vedea fisierele de pe cardul din telefon.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Kies. Singura chestie proasta este ca trebuie sa-i dai accept pe telefon. Dar mai este o solutie. Ia-ti un cititor de carduri si baga cardul din telefon in el. Este iefitin, intre 20-40 lei.