| Transformice1 a întrebat:

Cineva care mai mineaza electroneum?

5 răspunsuri:
| raz0000001 a răspuns:

Pl m ai numele "transformice" si pun pariu ca esti de ala care si-a instalat o extensie de minat in browser si se screde miner acum aoleu omoara-ma

| raz0000001 a răspuns:

Cu siguranta vei fi mai "mai miner" ca mine pentru ca nu sunt interesant de domniul asta.

App, imi place sa zic ce gandesc direct, si imi face placere cand afecteaza lumea. La fel ca in cazul tau.

| Transformice1 explică (pentru raz0000001):

Nu ma afecteaza, iar prin faptul ca ai zis" si imi face placere cand afecteaza lumea " demonstrezi ca esti un nimic, adica o persoana care nu ar trebui sa aiba drept la opinie, un redus mai pe scurt. Asta si cum suna. te bagi peste mine sa pari cineva dar nu te intereseaza domeniul si n-ai nicio legatura, ca doar sa te certi cu lumea si sa arati ce IQ scazut ai laughing)))) lol frate mi u stiu o gramada de frustati ca tine care-si exprima parerea si fac ce vor penisul lor cand vor (daca ii lasa maica-sa) asa ca stai la rand, nici drept la haine curate n ai avea din partea mea daca ti as fi fost parinte laughing))

| raz0000001 a răspuns (pentru Transformice1):

Nu, nu demonstrez nimic. Doar imi bat joc spunand ceea ce cred. Nu e ca si cum viata mea se reduce doar la asta, o fac intentionat.

| Transformice1 explică (pentru raz0000001):

Nu, viata ta nu se reduce la asta, dar se reduce la multe alte chestii, nu-mi spune mie ca la astfel de comportament lumea te apreciaza, au multi prieteni, note bune si alte chestii care sa exprime ca esti un baiat ca lumea, bine *** prieteni ai si daca esti cocalar, dar daca te crezi asa normal, pricepi tu ce zic.