| MeMeMe97 a întrebat:

Cineva imi tot denunta(drept de autor) videoclipurile de pe youtube! Cei de la youtube mi-au sters deja doua videoclipuri si am primit mesaj in care mi se spunea ca daca voi mai primi o denuntare imi vor inchide contul? ce e de facut? videoclipurile erau ale mere! erau facute de mine!
Funda!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nimeni nu iti denunta videoclipurile tale! Youtube o face in mod automat! Dupa ce incarci videoclipul pe site el este verificat automat daca nu cumva incalci drepturile de autor. Pe viitor cand mai faci videoclipuri modifica numele de la mp3 ->da-i o alta denumire si apoi incarca-l in clip.
Bafta!

| MeMeMe97 explică (pentru neluL):

"modifica numele de la mp3 ->da-i o alta denumire si apoi incarca-l in clip."cum se face asta?devil)

| MeMeMe97 explică (pentru neluL):

Ma pot da in judecaata? imi pot gasi adresa din datele de pe youtube?

neluL
| neluL a răspuns (pentru MeMeMe97):

Da-mi mie un mp3 si ti-l modific eu! Sunt mai multe setari pe acolo prin mp3 de facut

neluL
| neluL a răspuns (pentru MeMeMe97):

Nu te da in judecata dar iti sterg videoclipurile si anuleaza contul.Este de ajuns!

| acinorev a răspuns:

Vezi regulamentul si ce ai incalcat!