| Scarlettt a întrebat:

Cred ca am o problema cu bateria de la cada, pe apa calda nu mai curge deloc, nu are presiune ...Deodata s-a intamplat,iar bateria a fost recent schimbata,e noua.

Deci am vrut sa fac dus si am asteptat sa vina apa calda.A venit,totul bine,a curs vreun minut, dupa am ramas cu dus-ul nefunctional in mana, adica apa se oprise..Am spus ca s-a oprit apa.

Bateria pe rece mergea la perfecta preisune. Am spus ca e de vina centrala, la bucatarie mergea perfect robinetul.

ce ar putea fi?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate fi un defect de fabricatie sau de executie.
Cheama inapoi instalatorul!

| NevastuicAaA a răspuns:

Cel mai probabil s-a infundat, cand au schimbat-o au ramas mizerii pe conducta. Trebuie desfacuta si curatata.

| Scarlettt explică:

Hah... Acum cand am mai pornit-o de abia picura pe apa calda... Ce ciudat..Pe rece e ok

| StefanCosmin a răspuns:

Conducta de apa calda e infundata, cheama un instalator