| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca mi am sters google mozilla din greseala caci nu mai pot intra acum intru de pe google chrome ce sa fac? vreau a intru in mail si nu mai pot plus ca toate semnele de carte mi le am pierdut

3 răspunsuri:
| Stef98 a răspuns:

Salut.

Din ce am inteles eu.
Iti recomand sa faci asa:

Incearca sa iti aduci aminte de email, apoi conecteazate in mozilla.
Semnele de carte sunt sincronizate in acel cont.

Intri la meniul( DIN MOZILLA ) cu Bookmarks, apoi cauti optiunea export. (Daca vrei sa le transferi in Chrome.)

| NGheorghe a răspuns:

Reinstaleaza-l!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Reinstaleaza mozila, mare scofala

si de ce nu ai putea intra pe mail de pe chrome numai tu stii