| Lindoro a întrebat:

Am sters cu un program din greseala istoricul din google chrome si mozilla.System-ul restore era activat deci nu am putut sa-l folosesc.Cum imi recuperez acum history din google si mozilla?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă știi ca ai setat pe sincronizare firefox-ul atunci poți recupera datele folosind copia de rezervă făcuta de browser. Dacă nu, nu mai poți.Succes

| Lindoro explică (pentru DeyCj):

Ce inseamna sincronizarea cu firefox-ul?

| DeyCj a răspuns (pentru Lindoro):

Activare funcție syncronyze din browser.Vezi în setări.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu poti. Odata ce ai sters istoricul adio iti iei

| Imstrong a răspuns:

Nu poți

| d0pex a răspuns:

Poti folosi recuva..Scrie pe google

| OvidiuM a răspuns:

Impossibleee impossibleeewinking s-a dus.*moment de reculegere sad big grin