| Samsung112 a întrebat:

Cu ce pret ar trebui sa-mi vand unitatea?
Acer, Intel Pentium dual core 1.80 Ghz, RAM 2GB, placa video nVidia geforce 1GB, HDD 350 GB?

11 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mai bine ti-ai pune intrebarea cui sa o donezi. Maxim 350 RON.

| danutzu96 a răspuns:

Cu mare indulgenta 300.

| cristi202 a răspuns:

Daca as vrea sa il iau eu, cu 200 sau chiar mai putin, iti dai seama ca e interesul meu happy, daca e sa iei valoarea reala, am vazut configuratii ca a ta cu 300 de ron pe net.

| xByte a răspuns:

Daca as fi in posesia acelui sistem as incerca sa il dau cat de repede pot undeva cu 150-200 lei si sa scap de el. Dupa mine, mai mult de atat nu ar valora

| rary112199 a răspuns:

Hmm am mai vazut pc uri asemanatoare pe OLX.ro sau alte site uri pentru cei ce vand second hand. Iei pe ea undeva pe la 400 de lei maxim.

| Ionitacosmin27 a răspuns:

Cu maxim 300 RON

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de slabut, maxim maxim chiar MAXIM 400 RON daca ai noroc mare, cu 2GB ram din prima nu merge mai mult de GTA San Andreas.

| Speed99 a răspuns:

Frate, nu-i asculta pe astia: n-ai cum sa vinzi asemenea desktop cu 300 de lei, cand cu 500 iei unul cu putere tripla fata de al tau, nou nout, de pe Altex. Al tau mai e si folosit, evident, deci ii scade si mai mult valoarea. Pe langa asta sa nu uitam ca nu e laptop. Un desktop ocupa spatiu, face zgomot, trage praf in el, si nu poti sa il iei nicaieri cu tine. Deci valoare mai scade inca o data.

Maxim 120 valoreaza.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiind folosit si cu paramentrii astia, nu cred ca vei putea lua, mai mult de 150 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| EkToR a răspuns:

Frate singurul lucru pentru care ar putea fi cumparat ar fi memoria ram si acel hdd sa-l faca unul extern atat in rest o sa ramana intr-un dulap sau ceva.
Pret 100-200ron.
Daca gasesti pe un necunoscator gen copilasi de 10 ani asa poti lua si 300ron dar mai mult e cam greu...