| Neymardasilva11 a întrebat:

Cam cu cat sa vand un desktop cu procesor Intel pentium dual-core 2.6, 4 gb RAM, placa video nVIDIA geforce gt610 2 gb, hdd 500gb.

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

750-950 zic eu in functie de placa de baza si tipul de memorie daca este ddram2 sau 3. Pacat ca procesorul este doar dual core. Daca acesta este 1450 lei http://bit.ly/sistem-gaming-a8 nu vei putea depasi bariera de 1000 lei, cel putin nu repede, iar pe masura ce trece timpul pretul va trebui sa scada din nou.

| LukaRaw a răspuns:

Pai depinde cu cat l-ai luat.e destul de bun, ba chiar foarte bun.
eu l-as vinde cu 1000-1500 lei.

| HwK94 a răspuns:

Cel mai bine il vinzi la 1500 lei deoareci are placa video foarte buna e bun pentru gaming