| iintunericul a întrebat:

Cum aflu la Facebook cine mi-a dat cerere de prietenie si eu la cine am trimis cerere? Ceva gen istoric de cereri de prietenie pe Facebook, sa le vad pe toate. Exista asa ceva, se poate afla?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii pe facebook si intra pe profilul tau si dai pe activity log=... istoric la facebook. funda?

| Mario76 a răspuns:

Sau si mai simplu, pe pagina ta de facebook, pe bara de sus, ai o iconita ce reperzinta ca doi oameni ( fara chip, fara imagine adica ), dai click pe acea iconita, click pe vezi tot... si iti arata daca tu ai cereri de prietenie de la careva sau daca tu ai dat cererei si nu ti-au raspuns la ele...

| Cornea_Ilia_Alin_1984 a răspuns:

Cum aflu cine mi-a dat ultima cerere de prietenie pe facebuc dar nu am apucat să-i dau acept