| AdrianaB1 a întrebat:

De ce in notificari imi arata ca cineva mi-a trimis o cerere de prietenie, dar in cereri imi spune ca nu am?

2 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Ori persoana și-a retras cererea între timp, ori TPU se mișcă defazat și o să-ți apară mai târziu, fiindcă azi am avut notificări cu ''răspunsul tău a fost cel mai bun'' însă a durat ceva timp până ce a apărut funda în dreptul răspunsului respectiv.
În schimb în cazul comentariilor a fost invers, comentariile apăreau în timp real și eram notificată în legătură cu ele după vreo jumătate de oră.

| gogu220 a răspuns:

Pune şi tu întrebarea asta adminstratorilor.