| SnIpErInVizIBiLE a întrebat:

Am trimis si eu niste cereri de prietenie pe facebook si acum cand vreau sa trimit niste cereri si imi spune asa:Aceasta cerere de prietenie nu poate fi trimisa
Cunosti personal acest ultiliztor? Pentru a preveni folosirea gresita a Facebook, aceasta cerere de prietenie nu va fi trimisa.Pentru a afla mai multe etc...
Ce pot face ca sa trimit cereri de prietenie pe facebook?
Dau Fundita la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| lupisor a răspuns:

Ai trimis multe cereri de prietenie si unii au refuzat. Dupa ce primesti un anumit numar de refuzuri intr-o luna, facebook-ul iti atrage atentia si nu te mai lasa sa trimiti cereri pentru o perioada de timp - poate fi o saptamana sau o luna, ei decid in functie de ce refuzuri / raporturi ai primit.