| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imi foc propriul chestionar? De exemplu, am de invatat pentru un examen cu intrebari grila si as dori sa imi fac propriul program, gen chestionare auto dar sa fie cu intrebarile si raspunsurile formulate de mine. FUNDA pentru ajutor! happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti un limbaj de programare si aia e... ideal php care combinat cu html si css iti va oferi fix ce vrei

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa inveti dupa drpciv, sa faci chestionare de acolo, pentru ca s-ar putea sa ai surpriza sa le formulezi gresit.
Este cel mai bine asa.

| NicoCom a răspuns:

Chestionare auto identice cu cele de la examen --->>>https://goo.gl/yvCGkw