| anonim_4396 a întrebat:

Ce site de chestionare auto are aceleasi intrebari ca la sala? Am inteles ca pe www.drpciv.ro trebuie sa lucrez.Aici am avut nevoie de un cont, l-am facut, pentru a face chestionare.Acum vreau sa stiu daca chestionarele acelea sunt IDENTICE ca cele de la examen(tin sa precizez ca atunci cand termin un chestionar, la sfarsit nu-mi arata intrebarile gresite).Pe langa acest www.drpciv.ro(care este site-ul oficial al politie) mai sunt si altele unde pot face chestionare fara a-mi face un cont dar fara sa stiu daca acelea sunt bune(www.i-drpciv.ro / www.e-drpciv.ro) Intrebarea mea este: SA FAC CHESTIONARE PE SITE-UL SIMPLU, OFICIAL? PENTRU CA NU VREAU SA FAC PE ALTELE CA SA MA INDUC IN EROARE.Multumesc anticipat! OFER FUNDA CUI MA LAMURESTE!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti face chestionare pe toate site-urile, asa vei face ceva mai multe decat daca ai folosi numai un site.