| Bazarca_Liviu_1995 a întrebat:

Cum as putea sa salvez in Excel din notepade numerele mele de telefon pe o coloana cate 10 in fiecare celula ca sa le pot importa in telefon :) http://i.imgur.com/FRBynpl.png PS cand incerc sa le inserez apar sub forma asta in sir indian Multumesc!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Din notepad salvezi fișierul ca „NUME_Fișier.CSV", apoi alegi din excel file > open... > și selectezi tipul de fișier de deschis „*.CSV". Îi „explici" că la tine delimitatorul nu e virgula ci semnul (-).
Ar trebui să meargă.