| AleFagaras a întrebat:

Cum inserez numerele de telefon la iphone? (adica atunci cand bagi cartela in iphone sa apara si numerele de telefon)

2 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns:

Pai cauta pe acolo la setari, trebuie sa ai optiunea de a arata nr de pe cartela si de pe telefon, vezi pe la setari in agenda telefonica.

| valentino52 a răspuns:

Intrii in Settings, Mail Contacs Calendar, te duci in jos si iti apare optiune Import SIM Contacts! Daca ai iOS 5+ toate contactele iti vor fi salvate in iCloud trebuie doar sa te loghezi cu contul tau de iCloud!