| ganjatime a întrebat:

Cum bag jocuri de pe iTunes prin cablu de date la PC pe iPhone! Am cont le-am downloadat dar nu stiu cum sa le bag laughing APPLE nu a auzit de copy-pastetongue! Va rog spuneti-mi pasi!

2 răspunsuri:
| bsb a răspuns:

Te duci in sectiunea Jocuri, IN iTunes, si cu mousul tragi jocul in fereastra respectiva. Trebuie activata optiunea drag and click

| ganjatime explică:

Nu merge pretene ti-am zis ca nu e cu Copy-paste... drag and click e copy-paste trebuie. mutat cumva sau instalat ***!