| Madalinx a întrebat:

Salut am un iphone 3g si nu stiu cum sa bag jocuri cu itunes de pe pc prin cablu de date ma ajuta cineva? am cont tot...da nu stiu sa le bag...

4 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Poti prin cablu de date, acum intrebarea este daca tu vrei aplicatii din app store sau crackuite? Daca vrei crackuite trebuie sa ai JAILBREAK facut pe telefon si Cydia instalata.

| Madalinx explică (pentru Andrei1099):

Am Cydia instalata dar cum e jailbreak? adica ce trebuie instalat sau ce trebuie sa fac? si crakuite cum iau si cum bag sa joc hai explic,,, iei funditabig grin

| Andrei1099 a răspuns (pentru Madalinx):

Daca ai cydia ai si jailbreak;) cat despre jocuri http://www.youtube.com/watch?v=ZBi7-gOVgDE

| kaBooMx a răspuns:

Nu poti prin itunes cu calbu. MErge doar wifi si 3g