| doraz a întrebat:

Cum cauti o persoana pe Facebook dupa adresa de mail?

Răspuns Câştigător
| xXCrissXx a răspuns:

Scrii aici id-u http://www.applicationmonitoringservice.com/ si dupa in stanga iti apare un hi5 si un f mare albastru adica facebook apesi acolo si iti apare :P sper ca te-am ajutat :P :*

9 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Intra pe contul tau faceebok si in stanga scrie "cauta". Scrie acolo adresa de e-mail respectiva si iti vor aparea informatii. Daca iti da eroare, ori adresa de e-mail este gresita, ori nu exista cont pe facebook cu acel e-mail.
Sper ca ti-am fost de folos.
O zi superba!

| melek1996 a răspuns:

Vezi ca scrie in dreapta cauta prieteni, scrii numele si dai cauta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut acelasi luvru si vreau sa fac adresa pe facebook cum sa fac ma poti ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mititica_rico@yahoo.com

| daniela_9954 a răspuns:

Scuze caut si eu asta dar nimeni nu imi spune va rog ajutati-ma

| 1Detectorcom a răspuns:

Incearca pe www.Detector-Invisible.com sau www.1Detector.com - detector hi5, yahoo si facebook. Bafta;)

| Moldovanu_Violeta_1961 a răspuns:

Mihaidamian870@gmail.com