| szmotovio a întrebat:

Cum gasesc o persoana pe Facebook dupa adresa de mail? Mersi!

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Dai in dreapta sus la "Contul tau" si de acolo selectezi "Editeaza prieteni". Cauta in stanga butonul "Cauta prieteni" si acolo iti apare Yahoo, scrii adresa de email[daca nu e deja scris] si dai "Cauta Prieteni". O sa-ti apara o fereastra acolo la mail si dai Agree, dar in cazul in care nu esti tu pe contul ala dai nitel mai sus "Sign out" si scrii id-ul si parola, dai apoi "Sign in". Si atunci o sa apara ceva de gen "import contacte", il lasi. Apoi dai "selecteaza toti prietenii" si apoi "Adauga ca prieteni". O sa-ti apara ceva de gen sa trimiti invitatii pe mail ca sa-ti inviti prietenii.Acolo tu alegi daca vrei.Si asta e tot.

6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Intri aici: http://bybanujunior.99k.org/invizible.html, introduci ID, dai Check si pe urma jos ai iconita de la Facebook (f), se deschide o noua pagina, si apesi pe Bannerul ala cu Facebook dn stanga si te duce pe pagina respectivului, daca are.

| ddanaraluca a răspuns:

Nu prea poti insa, poti sa iti faci cont si daca o ai in lista de yahoo mail, poti s-o gasesti ca ti se trimite automat cereri de prietenie la cei din lista daca selectezi

| Trump147 a răspuns:

Scrii adresa respectiva in acelasi loc unde o cauti dupa nume si prenume.
daca nu stii unde uite print :http://postimage.org/image/2igstmjyc/

| Optimus7 a răspuns:

Unde scrii numele ca sa cauti o persoana acolo poti sa scrii si mailul.

| Ungureanu_Ionut_1982 a răspuns:

AndreeaUnguranu@gmail.com

| Nicoleta_Onica_1990 a răspuns:

Turcangeorge