| Grosu_Mihnea_1992 a întrebat:

Cum conectez routerul pe direct, pentru a putea fi verificat de catre RCS RDS?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu conectezi niciun router când ți se face diagnoză la distanță de către echipa tehnică Digi. Scoți cablul din el și-l pui direct în calculator. Ei doar așa știu să lucreze.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Huh? Ce router, ce verificare? Da ceva detalii - ce abonament ai, despre de router discutam, treburi de-astea.

| JicaContra a răspuns:

Ce inseamna sa il conectezi "direct", de obicei router-ul se conecteaza "direct" la eeRDeeSh!
ce inseamna sa il verifice eeRCeeSee eeRDeeSh?!?
NU AM AUZIT NICIODATA DE ASTA!