| Ginosaurus a întrebat:

Cum credeti ca va arata lumea in 50 de ani?

Răspuns Câştigător
| Valentin771 a răspuns:

Eu cred ca doar va fi foarte digitalizata, da e adevarat ca prea mai vor fi animale/peisaje/paduri etc. populaita lumii e in continua crestere asa ca nu stim, nimeni nu poate sa spuna daca in 15 ani va fi un razboi atomic in care va muri jumate din populatia lumii si lume o sa isi reia un traseu normal

5 răspunsuri:
| IuliaAna23 a răspuns:

Sincer, nu prea cred ca va mai exista lumea peste 50 de ani.

| Hammurabi a răspuns:

Mult mai bătrână. laughing

| Lilkarma a răspuns:

Mult mai avansată!

| sweetys a răspuns:

Probabil nu o sa mai existe 4 anotimpuri, o populatie imbatranita si foarte putini nou nascuti. Cateva tari mega dezvoltate, iar restul razboaie. Animale doar la zoo o sa mai vedem. Aerul o sa fie impozitat. O sa existe si ceva colonii pe marte. Eu nu am o viziune prea fericita despre viitor. Daca stau sa ma mai gandesc o sa imi ia razna imaginatia

| Illuminati2016 a răspuns:

Skynet iti spune ceva