| CeVorbestiMa a întrebat:

Cum curat partitia C?

5 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Pai pe partitia C nu ai windows-ul?

| CeVorbestiMa explică (pentru AdrianBoss17WOLF):

Ba da happy dar banuiesc ca am si alte chestii care nu-mi trebuiesc.Am gasit metode de a curata partitia C pe internet...dar nu m-am lamurit.

| V3r0m0n a răspuns:

Cel mai bine e sa folosesti un program precum 360 Total Security, este gratuit, nu consuma multe resurse si curata exact ce trebuie.

| LePotato a răspuns:

CCleanerwinking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua posibilitati:
-Folosesti Disk Cleanup, unealta de curatat din sistemul de operare, o gasesti intrand prin All Programs/ Accessories/System Tools.
-Descarci si instalezi un program de curatare gen CCleaner, este gratuit si il gasesti pe site-ul oficial Piriform.com, precum si pe alte site-uri.