| StefanN1 a întrebat:

Salut TPU
Dupa ce dezinstalez un joc sau un program din control panel sau din program files nu se sterge chiar tot, si incet incet spatiul din partitia C s-a micsorat.De unde mai pot sterge sau sa fac curat ca sa mai fac loc pe partitia C?
Am instalat Windows 7.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Descarca si instaleaza "ccleaner", un program cu care stergi filele temporale, istoricul net-ului, filele deschise recent, care usor-usor iti incarca memoria C.
http://www.piriform.com/ccleaner

| Rawrss a răspuns:

Din partitia C cateodata mai raman cateva fisiere pe acolo.

| HIldana a răspuns:

Instaleaza CCleaner, si fa o curatare cu ea. Si de acum incolo dezinstaleaza cu acest program.